Bursa Sepetli Vinç - Bursa Kiralık Vinç - Bursa Vinç
Müşteri Hizmetleri

+90 545 371 16 08

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:30

Sıkça Sorulan Sorular

Umut Vinç, sizin ihtiyacınıza uygun olarak saatlik yada günlük olarak kiralamalar yapmaktadır.

Projenize göre aylık olarakta kiralayabilirsiniz.

Umut Vinç olarak sizlere 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İsterseniz telefonla isterseniz mail üzerinden bize ulaşarak işinize en uygun aracı talep edebilirsiniz.

Umut Vinç olarak Bursa'nın tüm ilçelerine hizmet sağlamaktayız.

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. Eğer bir Lorem Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir. İnternet'teki tüm Lorem Ipsum üreteçleri önceden belirlenmiş metin bloklarını yineler. Bu da, bu üreteci İnternet üzerindeki gerçek Lorem Ipsum üreteci yapar. Bu üreteç, 200'den fazla Latince sözcük ve onlara ait cümle yapılarını içeren bir sözlük kullanır. Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır.

Vinç kiralama ücretleri kiralamak istediğiniz vinç çeşidiyapılacak iş ve işin yapılacağı ortama göre değişebileceğinden dolayı ücretin doğru bir şekilde belirlenmesi için bizimle iletişime geçmelisiniz.